Služby

Oslavte narozeniny s blízkými na laser game

Chcete si váš velký den, kdy budete opět o rok starší užít od rána do večera? Kromě přátel, rodiny nebo všech známých, kteří na vaší oslavě chybět nemůžou, nezapomeňte vymyslet program, při kterém se všichni budou bavit. My pro vás máme jeden úchvatný tip a v případě, že se pro něho rozhodnete – prožijete vaše narozeniny přesně tak, aby na nich všichni dlouhodobě vzpomínali s úsměvem.

Vrhněte se na hraní her

V Lazerfun si můžete rezervovat termín a zahrát si laser games Praha i jako součást vaší narozeninové party. Pokud plánujete oslavu ve větším poměru lidí, neváhejte si rezervovat jednu arénu dvakrát po sobě nebo klidně obě a dopřát tak bezchybnou zábavu všem, kteří s vámi tento velký den prožijí. V nabídce různých her si můžete zvolit jakoukoliv budete chtít, a to bez ohledu na to, zda jste v laser game začátečníkem nebo naopak profíkem.

labyrint (18)

I v dospělém věku můžete hrát hry, při kterých se pobavíte a nevynechat z nich ani malé ratolesti. Mnoho rodičů totiž ocení, že laserová pistole je neškodná a laserové paprsky při zásahu do speciální vesty nikomu neublíží.

Proto se neobávejte toho, že by si vaši oslavu neužili všichni, které pozvete.

V Lazerfun je všeho dostatek

Po nesmírně adrenalinovém zážitku v laser arénách si budete chtít jistě odpočinout a posílit se něčím k jídlu nebo pití. V našem občerstvovacím baru nalezete nabídku alkoholických, nealkoholických, ale i teplých nápojů a samozřejmě i několik pochutin. Zorganizujte proto vaši oslavu na místě, které bude sice netradiční, ale o to více vzrušující a neopakovatelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Arény a hry, které na vás čekají vám rozproudí krev v žilách a třeba ve vás probudí i vášeň ke hře, jakou je ta laserová.

DSC_0198

Konec konců, pokud bude mít volba místa a programu takový úspěch, jaký očekáváte, můžete zde příště uspořádat i narozeniny vašeho dítěte a pozvat jeho kamarády, pro kterých to bude velká podívaná.