PC

Dárek pro počítačového maniaka

Sháníte-li vhodný dárek pro milovníka počítačových her, nebo nadšeného programátora, volte jen to nejlepší, protože s ničím méně se nesmíří. To nejlepší ještě nutně nemusí být to nejdražší.

Nová počítačová myš

Řeč je o herní myši, která musí mít speciální funkce. Co nejpřesnější herní senzor, speciální tlačítka, optimalizovatelnou hmotnost, vysoké optické rozlišení. Jednou z nejlepších drátových herních myší za dobrou cenu je například myš Logitech G502 Hero, která má jedenáct plně programovatelných tlačítek, a rgb podsvícení. Další populární je myš Mad Catz R.A.T. X3, která je však už finančně nákladnější.

počítačová myš

Podložka pod myš

Dalším dobrým, a už mnohem levnějším dárkem je podložka pod myš. Pokud chcete něco originálního, můžete nechat vyrobit podložku s vlastní fotografií, či textem. Profesionální hráč však ocení velkou podložku, která se vejde pod myš i klávesnici, má spodní stranu protiskluzovou, a vrchní s hustou texturou pro maximální snímání pohybu. Můžete sehnat podložku s potiskem oblíbené počítačové hry, nebo profesionální hráčskou s podsvícením.

Herní křeslo

Pokud stále vysedává u hraní na obyčejné kancelářské židli, jistě ocení hráčské křeslo. V čem jsou tato křesla výjimečná, kromě skvělého designu? Jsou navrženy i pro ty, kdo celé dny prosedí u počítače, takže je ze sezení může bolet zadek, záda, nebo za krkem. Tyto křesla jsou vybavena bederní opěrkou, a polštářky pod hlavu.

počítačová klávesnice

Herní sluchátka

Jaký je rozdíl mezi obyčejnými počítačovými sluchátky, a těmi herními? Obvykle mívají jasnější a hlasitější zvuk, a bývají vybaveny měkkými polštářky, aby hráče po chvíli nezačaly bolet uši. Za dostupnou cenu seženete například sluchátka Razer Kraken.

Klávesnice

Zatímco většina smrtelníků si vystačí s klávesnicí za dvě stovky, hráči a nerdi obvykle potřebují něco víc. Jejich klávesnice musí být odolná, kdyby se do hry hodně zapálili, podsvícená, a se spínači s rychlou odezvou. Velmi populární je například klávesnice Razer BlackWidow.