Služby

Větší vozidlo k půjčení


Avšak nemusí to být jen stěhování, může to být kupříkladu převoz zboží na paletách z nádraží. Jistě si myslíte, že na stěhování je zde firma, a to firma stěhovací, a z nádraží to přiveze nákladní vůz. Jenže ono, pokud jde o něco menšího, je to vše zbytečně veliké. Převážet jen knihovničku a postel velkým stěhovacím vozem je přece jen dosti kontraproduktivní, že ano. Rovněž jednu či dvě palety s něčím, například na přístavbu, velkým nákladním vozem je také hloupost, pokud jej ovšem nemáme ve vlastnictví.

Dodávka

Na některé věci je prostě vhodná pouze dodávka. A nejlevnější půjčovna dodávek Brno je vám kdykoli k dispozici, jste-li ovšem z tohoto města a jeho blízkého okolí. Pokud si tedy kvůli jednomu stěhování nehodláte dodávku koupit.

V každém případě je jasné, že zapůjčení tohoto druhu vozidla pomůže vyřešit problém s převozem z bodu A do bodu B. Například z domu na chatu. Koupili jste novou a potřebujete tam šoupnout nějakou větší věc. Nebo několik věcí, které se však do osobního automobilu ne, a ne vejít a to je tam cpete už i očima. Nejdou no. Takže zavoláte výše modře zvýrazněné firmě a šup šup už to letí.

U nich si dodávku převezmete a můžete jezdit libovolně dlouho a kolik kilometrů je potřeba. Za ty totiž jako jinde neplatíte. Takže jestli najedete jeden nebo milion kilometrů to nikoho nebude zajímat. A pozor, to není jediná věc, kterou dostáváte jako bonus.

Historická dodávka

Je docela možné, že budete k převozu věcí potřebovat jet kus po dálnici. Máte si kupovat známku nebo kličkovat tak, abyste po té dálnici jet nemuseli? Nemusíte mít starost, dálniční poplatek je u vozu zaplacen, stejně jako pojištění. Vy si jen vůz půjčíte a hotovo, všechny záležitosti kolem ponechte firmě, vše je v ceně. A ještě další drobnosti, ale to už se podívejte sami na web označený výše. Budete hodně překvapeni, co vše dostáváte zadarmo jen proto, že jste se stali klienty.