Nákupy

Poznáte elixír věčného mládí?

Pokud vám záleží na vašem zdraví a celkové, jak fyzické, tak duševní pohodě, abyste se cítili ve svém životě vyrovnaní, tak je důležitá jedna věc. Zaměřit se na to, co vašemu tělu bude v rámci celkového zdraví PROSPÍVAT.

Ať už se v první řadě bude jednat o dobré trávení a správnou činnost střev, uzdravit ledviny, játra, srdce, snížit ten „špatný“ cholesterol, posílit si imunitu a samozřejmě též povzbudit svou mozkovou činnost – to chce především ze svého těla odstranit různé škodlivé látky a toxiny a přijímat ve své stravě mnohem více antioxidantů. Zde platí přesně to pořekadlo „ ve zdravém těle je zdravý duch“.

Starodávný indický elixír mládí je neunikátní směs více jak 40 druhů rostlin – bylin, kde hlavní složkou je drobné ovoce – indický angrešt – AMALAKI, latinsky: embilika lékařská, která obsahuje velké množství vitamínu C.

AMALAKI

Tato bylinná směs se nazývá se CHYAWANPRASH a dnes se řadí mezi superpotraviny a je to pro každého dokonalý doplněk stravy pro zachování mládí, které má v sobě plno energie a vitality.

Náš e-shop Vám nabízí unikátní džem (povidla) – bylinný elixír mládí CHYAWANPRASH nakliceno.cz za velmi příznivou cenu: 300g za 178,- Kč.

Chyawanprash

Tyto byliny se připravují v podobě jemně sladkokyselého džemu, ve kterém budete cítit i medovou chuť a vůně rozmanitého koření. Tuto džemovou směs si můžete po 1- 2 lžičkách namazat na chléb nebo například rozpustit 1 lžičku v mléku nebo ve vodě. Denní dávka je 2 až 3 lžičky.

Lidé, kteří se vážně zajímají o indickou léčebnou metodu Ajurvédu – nauku o životě, tak většinou se řídí jejími principy, dodržují určité zásady, jak žít nejenom celkově zdravě, co se týká stravy, ale mají i jiný přístup k životu. Cítí, že jsou v celkové harmonii – po psychické a fyzické stránce. A určitě jim k tomu všemu pomáhá i potravinový doplněk stravy Chyawanprash – bylinný elixír mládí.