Online

Americká hypotéka je cesta k financím

Když uslyšíte pojem hypotéka, pravděpodobně si okamžitě představíte půjčku určenou na bydlení. Ano, tak je tomu v případě bank. Když však zůstaneme v nebankovním sektoru, tak pojem hypotéka znamená něco jiného. Americká hypotéka je označení pro bezúčelový produkt, který si můžete vzít prakticky na cokoliv sami uznáte za vhodné. Dostanete zkrátka finance, které budete moci využít nejenom na bydlení, ale třeba i na koupi nového auta, na vysněnou dovolenou nebo třeba na poplacení jiných důležitých pohledávek. Nejedná se tedy pouze o půjčku na nemovitost, jak jste zvyklí. Po americké hypotéce můžete sáhnout kdykoliv, když budete potřebovat finance.

platba kartou

Bez příjmů i registrů

Máte zápis v registru, protože jste měli v minulosti nějaké problémy s dluhy? Máte nedostatečné příjmy, protože jste přišli o pár měsíců o práci? Člověk se během svého dostanete zkrátka mnohdy do situací, které nečekal, a které nemůže ovlivnit. Proč na to však doplácet? V bance by vám s takovýmito parametry rozhodně nepůjčili. Nebankovní půjčka je však jiná, tolerantnější.

Úrok, který se vám vyplatí

Spousta lidí se bojí, že oproti bankám nedostane v nebankovní společnosti dobrý úrok, a v závěru zbytečně moc přeplatí. Toho se opravdu bát nemusíte, je to totiž přesně naopak. V nebankovních společnostech si také velmi váží svých klientů, proto se úroková sazba, tedy náklad, za který získáte půjčku, pohybuje již od 3 %. Je to však individuální, pokud vás zajímá, jaký by byl úrok právě ve vašem případě, neváhejte kontaktovat profesionála, který vám jej vypočítá na základě reálných a aktuálních hodnot.

1500 euro v kapse

Ručení nemovitostí

Pokud vás americká hypotéka zaujala, tak jediné, co budete muset splnit, tak ručit nemovitostí. Může jít prakticky o cokoliv, co je psáno na vaše jméno, je přitom jedno, jestli si vyberete dům, byt, pozemek, komerční objekt nebo třeba chatu. Důležité je, abyste byli vlastníkem dané nemovitosti, případně abyste si ve svém okolí našli spoluručitele, který bude ručit za vás.