Finance

Kde podnikatelům půjčí?

Ten, kdo si dělá iluze o své podnikatelské dráze, může být nejednou notně rozčarován. Může si totiž vysnít svoji budoucnost jenom v těch nejrůžovějších barvách, jenže pak může přijít něco, co se stane naopak učiněnou noční můrou.

Klidně i jenom velice málo stačí a soukromý podnikatel stojí před dilematem, zda svůj podnik zavřít nebo ne. A pokud ne, jak ho udržet při životě, když se na to nedostává peněz.

A jak se v takové chvíli rozhoduje ten, kdo už ví, jak to chodí?

domek a mince

Někdo takový rozhodně nerezignuje, nehází pověstnou flintu do žita. A to z toho prostého důvodu, že ví o tom, že existuje i americká hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky. Půjčka, která je tu právě pro podobné problematické žadatele, jako jsou majitelé krachujících firem, potřebující peníze na splácení dluhů a investování do zajištění lepší budoucnosti.

U takovéto hypotéky stačí jednoduše zažádat, splnit v podstatě směšně snadné podmínky a vše je na nejlepší cestě.

Zde si totiž není třeba dělat těžkou hlavu ani z příliš nízkých příjmů, ani z nedobře vypadajících registrů dlužníků, ani z jiných nepříjemných záležitostí, jež u jiných finančních institucí zbavují podobné žadatele veškerých nadějí na úspěch.

dolary stovky

Tady stačí zastavit u nebankovní společnosti nemovitost a rázem je dostupná půjčka na podnikání, jež může dosáhnout až sedmdesáti procent odhadní ceny takové nemovitosti. A nejen že se tu nabízejí takto velké peníze, ale je tu i možnost půjčit si je klidně i na velice dlouhou dobu, čímž lze snížit splátky na velice nízké a snadno zvladatelné částky.

A to ještě ani zdaleka nejsou všechny přednosti takové hypotéky. Je tu také možnost vše kdykoliv vrátit předčasně a bez sankcí, získané peníze lze použít skutečně na všechno, co má nějakou spojitost s uvedeným podnikáním, netřeba se tu bát skrytých poplatků či jiných komplikací.

Což činí takovou hypotéku jedinečnou. A pro leckoho nenahraditelnou.