Finance

Nemáte dostatek finančních prostředků?

Sníte o novém autě, ale ještě si ho nemůžete dovolit? Nevěšte hlavu a podívejte se na to z lepší stránky. Nejen že ušetříte životní prostředí od emisí oxidu uhličitého, ušetříte peníze za benzín či naftu a případné opravy, ale také využijete své vlastní fyzické síly k tomu, abyste se dopravili do zaměstnání, na nákupy, do kina, divadla atd. „po svých“. Jste najednou více v pohybu, a ten, jak je známo, je zdraví prospěšný. Nemusíte se rozčilovat za volantem na jiné řidiče, že jedou příliš pomalu nebo zase moc rychle, že vám vjeli do cesty, že stojíte v koloně aut, která se nehýbe, a vy nebudete někde včas…

 cestující v autobuse

Svezete se dopravním prostředkem, který by jel stejně, i kdybyste vy jeli vlastním autem. Potkáte nové lidi, možná se i pobavíte, seznámíte. Musíte tedy jen doufat, že autobus, metro, tramvaj, trolejbus či vlak nebude přeplněný. V tomto případě byste asi po svém autě znovu zatoužili a byli přesvědčeni, že bez auta žít prostě nelze. Po pohledu z té lepší stránky by asi nezbylo nic. Tedy pokud to půjde, jděte pěšky.

 posilující muž

Najednou zjistíte, že vám je lehčeji po těle, že vás po proběhaném dni mezi zastávkami a stanicemi netlačí kalhoty, sukně, košile. Začínáte shazovat kila tak nějak přirozeně, bez velké námahy, kterou byste jinak museli vynaložit v tělocvičně, posilovně, na cvičišti, sportovišti, a to opravdu v potu tváře.

 

Tyto sportovní aktivity byste si mohli vybírat a užívat už jen jako své hobby, svého koníčka za účelem potěšení, zábavy a rozptýlení, ne pro hubnutí. Hubnete přece během dne chůzí.

 běžící žena

Tedy nezoufejte, že auto nemáte, ale naopak si tyto chvíle bez auta užívejte s radostí, výsledek se určitě dostaví. Budete zdravější, štíhlejší a spokojenější. S lepší postavou budete mít lepší náladu a bystřejší pohled na svět. Najdete si lepší práci za vyšší peníze a později si už své vysněné auto snadno pořídíte.