Vzdělání

Co je LOVEGRA?

Máte problém s dosažením orgasmu? Vsaďte na lék lovegra od Nejlevnejsi generika. Ten váš problém zaručeně vyřeší!! Jedná se o lék, který spadá do skupiny nazývané inhibitory fosfodiesterázy typu 5. Pokud užijete tento lék, dochází k uvolnění hladkých svalových vláken, které kontrolují přítok krve do vagíny. Tím dochází ke zvýšení přítoku krve do vagíny. Lék pomáhá pouze v případě, dojde-li k sexuálnímu vzrušení. Pokud žena nemá problém s dosažením orgasmu, neměla by tento lék používat.

muž a žena

Lék Lovegra je určen pro ženy, které mají problém s dosažením erekce. Tato porucha je spíše známá pod pojmem impotence.
Pozor! Lék Lovegra byste neměli používat v případě, když užíváte léky obsahující nitráty nebo léky uvolňující oxid dusnatý. Právě lék Lovegra by mohl závažně zvýšit jejich účinek. Lék Lovegra také neužívejte v případě, že jste alergičtí na silfdenafil, v případě, že trpíte na srdeční poruchy, poruchy jeter, pokud jste prodělali mozkovou příhodu, srdeční infarkt nebo v případě, že máte poruchy sítnice. Přípravek Lovegra také není vhodný pro osoby mladší 18 let.

Pokud užíváte nějaké léky a chcete začít užívat lék Lovegra, informujte o tom svého lékaře. Může dojít ke vzájemnému působení těchto léků. Neužívejte lék Lovegra společně s jinými léky v případě, že vám k tomu nedal souhlas váš ošetřující lékař.
Pokud užíváte léky ze skupiny inhibitorů proteáz, váš ošetřující lékař vám doporučí tento lék o maximální možné síle 25 mg.

nahý muž

Doba, během které začne lék účinkovat se u každého pacienta liší. Obvykle se jedná o půl hodiny až jednu hodinu. Pokud užíváte přípravek Lovegra po těžkém jídle, může se nástup jeho účinku oddálit. Stejně tak pití alkoholu může oddálit nástup účinku léku. Pokud se po užití léku Lovegra nedostaví orgasmus, poraďte se o dalším postupu se svým ošetřujícím lékařem.