Finance

Hypotéka bez dokládání příjmů

Hypotéka je nejčastější a zároveň nejoblíbenější finanční produkt na trhu a dokáže vyřešit spoustu snů, problémů i plánů.
Obvykle si jí klienti berou na pořízení vlastního bydlení. Jedná se o klasickou formu, tzv. účelovou, kdy je možné peníze využít pouze na nákup, stavbu či rekonstrukci bydlení. Nelze jí využít na nákup nábytku, auta, dovolené a uspokojení dalších potřeb.
nedokončená fasáda.jpg
Bezúčelnou formou úvěru je americká hypotéka, díky které si již můžete pořídit, co jen chcete a účel využití peněz nemusíte dokládat.
Vše vypadá jednoduše a zdá se, že stačí jen přinést do banky svojí žádost. Je to však pouze dojem, protože žádání o hypotéku sebou nese spoustu podmínek a dokumentů a jednou z podmínek je vysoký příjem. Ne každý však disponuje vysokými příjmy nebo je může hned doložit. V bankách však bez tohoto potvrzení neuspějete a vaše žádost vám bude zamítnuta.
Není však ještě důvod k zoufání, protože vás může zachránit americká hypotéka bez dokládání příjmů, kterou poskytuje většina nebankovních společností.
střecha z bankovky.jpg

A dokonce za podobně výhodných podmínek, jako byste mohli získat i v bance. S tím rozdílem, že vyřízení je mnohem jednodušší a rychlejší. Většina nebankovních společností totiž nabízí formu doručení žádosti online, takže nikam nemusíte chodit.
Podmínkou je, tak jako u každé hypotéky, ručení zástavou nemovitosti. K žádosti potom stačí přiložit pár fotografií a odeslat.
Příjmy nejsou v tomto případě podstatné, a proto je nemusíte mít na papíře. Individuální podmínky každé společnosti nabízejí potom různé výše úroků a různé možnosti výše půjčené částky. Počítat můžete s částkou 70% odhadné ceny nemovitosti, kterou se chystáte ručit.
Peníze můžete využít jak na bydlení, tak na ostatní záležitosti. Často klienti tuto možnost využívají na vyplacení dluhů a exekucí. Obvykle nebankovní společnosti respektují i nějaký ten záznam v registrech dlužníků.
Šanci na získání peněz, tak dostane každý, kdo může ručit nemovitostí.