Muži

Když mají muži něco vyřídit…

Jsou muži, kteří nejsou schopni bez ženy cokoliv zařídit nebo vyřídit. Některé ženy něco takového u mužů nerady vidí, protože jim je hned jasné, že na ně daný muž bude fixovaný. Pokud něco takového žena odhalí na muži ještě dříve, než si něco s mužem začne, nemusí do daného vztahu vstoupit. Pokud ale něco takového odhalí až po nějaké době vztahu, může to být pro danou ženu velice těžké.

Věřte, že naučit muže samostatnosti je natolik těžký úkol, že je možné, že se to nepodaří nikdy. Něco takového je ale o tom, že musí chtít samotný muž. Pokud nechce, nikdy jej samostatnosti nenaučíte a to, i kdyby se žena jakkoliv snažila.

Bohužel je něco takového dáno zejména tím, jak byl daný muž vychováván. Pokud za něj vše udělala nebo vyřídila jeho matka a to včetně objednání k lékaři apod., nemůžeme se divit tomu, že daný muž nic neumí zařídit. Hodně je to ale o tom chtít. Právě to má velký vliv.

muž s dlaněmi

Jestliže se daný muž ani ve 25 letech věku neumí objednat například k zubaři, je to velká ostuda. Pokud s tím ale daná matka nic nedělá, což znamená, že danému muži neřekne, aby sám vzal telefon a zavolal, pak je jasné, že daný muž nebude mít ani tendenci si zavolat sám a objednat se.

Jestliže se po čase vztahu s mužem dozvíte, že za něj takové věci dělá jeho matka, počítejte s tím, že až jednoho dne matka daného muže nebude, budete vy těmi, kteří budou daného muže někam objednávat. Pokud to neuděláte, je možné, daný muž do té doby klidně nepůjde na různá vyšetření, na které by měl jít apod.

muž v okně

Něco takového ale nemusí snášet žádná žena. Muži můžete říct, že něco takového nepřipadá v úvahu a ať si poradí sám. I kdyby něco takového mělo znamenat konec vztahu, je potřeba muži ukázat, že takové věci by si měl řešit každý člověk sám. Jak má například žena vědět, kdy má daný muž čas a může odejít z práce dříve, nebo kdy naopak čas nemá a nebude si moct dovolit odejít z práce dříve.

Představa, že muže v jeho 50 letech někdo stále někam objednává, protože on toho není schopen, je vážně smutná.