Hry

Zábavné hry

Vždycky jsem byla takový typ ženy, která si ráda hraje. A to nejenom s hrami, ale taky s muži. Ani nevím, jak na tohle mě užilo, ale v poslední době jsem si řekla, že když se budu věnovat sama sobě a taky mužům a kamarádkám, tak budu přece více šťastnější. Řekněte mi, jak žena může být šťastná, kdy se třeba nemůže s někým pobavit o pánech? Myslím si, že každá žena by chtěla mít jednu takovou kamarádku, se kterou by drbala od rána do večera, a to hlavně muže. Já jsem byla velice překvapená, když mi jednou moje kamarádka řekla, že se chce rozejít se svým přítelem. Byla jsem opravdu v šoku.

I karty jsou zábavné.

Vůbec jsem netušila, jak na tohle moje kamarádka mohla přijít. Vždyť oni byli spolu skoro jedenáct let, tak opravdu nechápu, jak se tohle mohlo stát. A moje kamarádka mi řekla, že už se s ním nudí. Tak sice chápu, že jedenáct je opravdu dlouhá doba a že lidé se ve vztahu mohou nudit anebo zažívat stereotyp, který mimo chodem ani já nemám ráda. S přítelem taky zkoušeli hrát různé hry, a to myslím taky ty ze sexuální sféry. Zkoušeli různé hry na profese, ale bohužel tohle nepomohlo, zkoušeli si zachraňovat vztah prý skoro rok a bohužel se jim to nepodařilo. A prý se jenom hádali.

Děti mají rády hry.

Prý je taky znervózňovalo všechno okolo, co ten druhý dělá. Takže abych pravdu řekla, tak já se vůbec nedivím, protože když se člověk ve vztahu opravdu nudí, tak to nemá cenu a nezachrání to ani nějaká sexuální hra anebo sexuální hračka. Takže jsem kamarádce řekla, že jestli to myslíš vážně, že se chce se svým dlouholetým přítelem rozejít, jak to udělá hned, aby se netrápila a aby se netrápil ani on. Věřte mi, že jsou různé a hry a že taky existují různé hry, které člověka zabaví nebo se taky různé hry hrají v různých situacích. A jakou hru byste třeba někomu doporučili, aby se nenudil nebo kdyby chtěl uspořádat třeba nějaký večírek? Na výběr máte spoustu možností a kombinací.