Technika

Škrabka na auto jako reklamní předmět?

Zase ta zima, a to namrzlé přední sklo! Jak mě to nebaví furt škrábat! Ani ta fólie na to nepomohla! Chcete kvalitní škrabku co se vám hned nezlomí? Každý řidič to přece zná. Přijde zima, náledí v lepším případě ještě sníh, a vás čeká velmi nemilá povinnost. Škrábání namrzlého předního skla a dalších skel. Pustíte si topení, ale než se auto trochu zahřeje, tak vám asi umrznou ruce. My pro vás máme nyní krásnou škrabku na auto, při které nemusíte mít ani rukavice! Ne každý má totiž vyhřívaný volant, o který by si své zmrzlé ruce mohl během chvíle trochu zahřát. A co taková třeba s reklamním potiskem? Ta by vás zajisté taky potěšila, nebo vaše zákazníky pokud pro ně právě vymýšlíte vhodný dárek jako poděkování za jejich objednávky.

škrabka na led

I naše škrabky mají už smetáček na druhé straně, takže vás nezaskočí ani sníh! Naše škrabky na auto promodarky.cz nabízíme v různých barvách podle kterých si můžete vybrat jakou si zvolíte. Předpokládáme, že si pánové zvolí modrou barvu a dámy oranžovou. Nebo to bude naopak? Vyberte si každý takovou, která se vám nejvíce líbí a možná i dokonce bude ladit s barvou vašeho auta.

škrabka na led

To už necháme na vás. Jestliže, ale nechcete mít stejnou škrabku jako váš soused, tak prodáváme i obyčejné bez tzv. kožíšku. Navíc si k tomu můžete i zakoupit nouzové bezpečnostní kladivo do auta pro případ, že by se něco stalo. A k čemu je takové nouzové kladivo vůbec zapotřebí? To naše má řezač, který přeřízne bezpečnostní pásy pokud se někde zaklíníte nebo budete pomáhat při autonehodě, nebo na rozbití skla. Má v sobě také červený laser. Představte si třeba, že se vám porouchá večer auto, mobil se vybije. Sice jste za sebe dali výstražný trojúhelník, ale nikdo zatím nezareagoval. Pokud budete s tímto laserem komíhat tak si vás určitě někdo všimne, ale nemiřte na výhled řidiče přijíždějícího auta, může se také stát, že byste ho oslepili.