Služby

Zubní klinika

Zuby máme během celého života a podle toho bychom se o ně měli starat. Péče o zuby je velice důležitá a každý by měl dbát na to, aby měl zuby zdravé. Nejmenší možná péče je čistit si zuby dvakrát denně a to ráno a večer. Další metodou je pak mezizubní kartáček, který bychom měli také používat denně a neměli bychom na něho zapomínat. Pokud se Vám i přes tuto péči objeví kazy, či Vás začnou bolet zuby, tak se obraťte na zubní kliniku.

stomatologie praha

Stomatologie Praha, Vám nabídne kompletní péči o Vaše zuby a zase budou zářit, jako dříve. Klinika je vybavena moderním zařízením a přijímá pacienty bez rozdílu věku. Na klinice pracují profesionální zubaři, kteří prošli dlouhou praxí a neustále svoje schopnosti zvyšují. Těšit se můžete i na příjemný personál, který je ochotný pomoci a vše vysvětlit. Samozřejmostí je, že se na klinice provádí všechny zákroky a to od preventivních prohlídek, až po trhání stoliček. Také zde najdete zákroky, jako je dentální hygiena a bělení zubů, které jsou velmi důležité. Součástí kliniky je samozřejmě i rentgen, který odhalí všechny kazy a nedostat Vašich zubů.

stomatologie praha

Tato klinika v Praze ve Vršovicích však není jediná pobočka, kterou společnost má. Navštívit můžete i další, které se nacházejí v Roudnici nad Labem, Horní Počaply, či v Mělníku. I tato kliniky mají moderní přístroje a je zde velice příjemný personál. Registraci si nově uděláte z pohodlí domova a to včetně objednání. Také se nemusíte bát, že zde utratíte velké peníze, protože kliniky spolupracují se všemi státními pojišťovnami a některými nestátními. Veškerý seznam těchto pojišťoven je vypsaný na jejich internetových stránkách.

Pokud tedy máte kazy, nebo Vás trápí palčivá bolest zubů, tak neváhejte a navštivte tuto kliniku. Rozhodně nebudete litovat a opět bude mít zuby zdravé a krásně bílé. Proto neváhejte a registrujte se už nyní.