Služby

Velký a ještě větší vůz máte vždy po ruce

Když potřebujete větší auto, nemusíte hned řešit jeho koupi. Vždyť by to bylo škoda, abyste utratili hromadu peněz za automobil, jehož kapacitu využijete jen několikrát do roka. Nehledě na to, že provoz velkého automobilu je mnohem dražší, a parkování je v takovém případě mnohem více náročné. Zkrátka, výhodnější je si potřebné větší vozidlo pronajmout v autopůjčovně dodávek, a to kdykoli, když ho budete potřebovat.

Vždyť pronajmout si dodávku je tak snadné! Nepotřebujete k tomu téměř nic, nemusíte se obávat dlouhého čekání ani vypisování nekonečných formulářů. Všechno, co bude třeba, vyřídíte obratem ruky. Stačí vám k tomu dva doklady totožnosti a vratná kauce, kterou obdržíte zpět obratem při předávce vozidla.

cervene auto

A kdy si můžete vůz pronajmout? Naprosto vždy, když ho potřebujete. A je úplně jedno, zda se jedná o pracovní den anebo o víkend, či dokonce o svátek. S vozem pak můžete jezdit třeba jen několik málo hodin, anebo klidně i několik dlouhých měsíců. Využívat ho můžete jak v tuzemsku, tak v zahraničí.

christmas-pick-up-truck-3753870_640

Jistě vám nebude trvat dlouho, abyste zjistili, jak je nabízená cena pronájmu ve srovnání s konkurencí výhodná. A to v rámci ceny získáte ještě mnoho dalších výhod. Řadí se k nim téměř neomezený počet kilometrů, které můžete za den ujet zdarma (limit je nastaven na 500 kilometrů). Vhod vám jistě přijde i aktuální dálniční známka, takže se budete moci vydat po libovolných silnicích. A lidé oceňují i prémiovou asistenční službu, protože nikdo nikdy neví, co se může v provozu na silnici přihodit.

V každém případě platí, že vždy získáte čisté vozidlo v té nejlepší kondici, a po pravidelné servisní prohlídce, které můžete využít k libovolným účelům. Dokonce si můžete zdarma zapůjčit i stěhovací techniku, která se také může hodit.

A kde bude mezitím parkovat váš vlastní automobil? Třeba v hlídaném areálu pronajímatele!